Zaznacz stronę

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się budową domów w konstrukcji szkieletowej. Nasze domy budowane są zgodnie z technologią budowania w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.

Wysokiej jakości materiały

Satysfakcja gwarantowana

Najniższe ceny

35 lat doświadczenia

Nasza historia

Domy budujemy od 1995!

Powierzając nam budowę macie Państwo gwarancję że zamieszkacie  w domu który będzie bez wad oraz  spełni wasze oczekiwania.

W ofercie posiadamy również typowe produkty tartaczne takie jak: deski podłogowe, więźby dachowe, tarcice, boazerię, schody, kantówkę i płyty klejone.

Głównym naszą specjalizacją są domy z drewna, które są wspaniałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort, zdrowy klimat i innowacyjność. To połączenie tradycyjnych, opracowanych na przestrzeni wieków metod z nowoczesną technologią wykorzystującą osiągnięcia współczesnej nauki. Nasza firma buduje drewniane domy szkieletowe, jak i domki letniskowe, wiaty, garaże itp.

Odpowiednio przygotowane materiały sprawiają, że nasze konstrukcje są niezwykle odporne na różnego rodzaju owady, grzyby i inne negatywne czynniki. Służą one swoim właścicielom przez wiele lat, zachowując swoje naturalne piękno i funkcjonalność. Jako wykonawca domów szkieletowych , jesteśmy elastyczni dzięki temu możesz zamówić budowę od stanu surowego po stan pod klucz., a oprócz tego charakteryzują nas:
  • krótki czas realizacji zleceń
  • solidność wykonania gwarantująca komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo konstrukcji
  • bardzo atrakcyjne ceny

W 2019 roku firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i rozszerzyła zakres działalności o transport specjalistyczny:

  • drzewa
  • bydła i trzody chlewnej

Zapraszamy do współpracy!

lat doświadczenia

zrealizowanych projektów

indywidualnych rozwiązań

transporty

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz wyceny?
Masz jakieś pytania?

Zadzwoń do nas

530 539 530

Lokalizacja

C&C DREWNOPOL Sp. z o.o.
ul. Kościelna 9, 64-010 Krzywiń

Telefon

530 539 530

Email

biuro@drewnopol.org
b

Dane

NIP: 6981854212 | REGON: 384111319